Lexicon (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enabled
bg: включено

en: disabled
bg: деактивиран

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Synonyms
bg: Синоними

en: none
bg: не

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Add term
bg: Добави термин

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: General
bg: Общи

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: minutes
bg: минути

en: administer taxonomy
bg: Управление на таксономия

en: access administration pages
bg: Достъп до административните страници

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
bg: <ul>
    <li> Проверете дали правописът е наред</li>
    <li>Премахнете кавичките, за да включите търсене и на всяка дума поотделно:<em>"син смърф"</em> ще върне по-малко резултати от <em>син смърф</em>.</li>
    <li> Имайте предвид, че може да разширите Вашата заявка чрез използването на <em>OR</em>: <em>син смърф</em> ще върне по-малко резултати от <em>син OR смърф</em>.</li>
    </ul>
