Lexicon (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Synonyms
ca: Sinònims

en: none
ca: cap

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Icon
ca: Icona

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: seconds
ca: segons

en: minutes
ca: minuts

en: administer taxonomy
ca: administra les taxonomies

en: access administration pages
ca: accedeix a les pàgines d'administració

en: Match type
ca: Tipus de concordança

en: Link style
ca: Estil de l'enllaç

en: Superscript
ca: Superíndex

en: See also
ca: Vegeu també

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
ca: <ul>
    <li>Verifiqueu si heu lletrejat correctament.</li>
    <li>Elimineu les cometes al voltant de frases per cercar cada paraula individualment: <em>"cel blau"</em> donarà menys resultats que <em>cel blau</em>.</li>
    <li>Considereu afluixar la vostra consulta amb <em>OR</em>: <em>cel blau</em> donarà menys resultats que <em>cel OR blau</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules
