Lexicon (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: disabled
et: keelatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: none
et: puudub

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Icon
et: Ikoon

en: Add term
et: Lisa termin

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: General
et: Üldine

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: normal
et: tavaline

en: minutes
et: minutit

en: administer taxonomy
et: taksonoomia administreerimine

en: access administration pages
et: ligipääs administreerimise lehtedele

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: See also
et: Vaata lisaks

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
et: <ul><li>Kontrolli, kas sõna on grammatiliselt õige.</li><li>Eemalda fraaside ümbert jutumärgid, et sõnu eraldi otsida: <em>"sinine smurf"</em> annab vähem vasteid kui <em>sinine smurf</em>.</li><li>Laienda päringut, kasutades <em>OR</em>: <em>sinine smurf</em> annab vähem vasteid kui <em>sinine OR smurf</em>.</li></ul>

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik
