Lexicon (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: none
hr: ništa

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Icon
hr: Ikona

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: General
hr: Općenito

en: Clear cache
hr: Isprazni priručnu memoriju

en: administer taxonomy
hr: administriraj taksonomiju

en: access administration pages
hr: pristup stranicama administracije

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
hr: <ul>
    <li>Provjerite jeste li pravilo upisali riječ.</li>
    <li>Uklonite navodnike oko riječi: pretraga <em>"plavo nebo"</em> će naći manje rezultata no pretraga <em>plavo nebo</em>.</li>
    <li>Razmotrite koristiti termin <em>OR</em> (ili): <em>plavo nebo</em> će dati manje rezultata no <em>plavo OR nebo</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova
