Lexicon (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Synonyms
km: វេវចនសព្ទ

en: none
km: គ្មាន

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Clear cache
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: administer taxonomy
km: គ្រប់​គ្រង​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: access administration pages
km: ចូលដំណើរការ​ទំព័រ​គ្រប់គ្រង

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
km: <ul>
    <li>គូស​ធីក ប្រសិន​បើ​ការ​ប្រកប​របស់​អ្នក​ត្រឹមត្រូវ ។</li>
    <li>យក​សម្រង់​ចេញ​ជុំវិញ​ឃ្លា​ដើម្បី​ផ្គូផ្គង​ពាក្យ​នីមួយៗ​ដោយឡែកៗ ៖ <em>"blue smurf"</em> នឹង​ផ្គូផ្គង​តិចជាង <em>blue smurf</em> ។</li>
    <li>ពិចារណា​​ការ​បន្ធូរ​សំណួរ​របស់​អ្នក​ជា​មួយ​ <em>OR</em> ៖ <em>blue smurf</em> នឹង​ផ្គូផ្គង​តិចជាង <em>blue OR smurf</em> ។</li>
    </ul>
