Lexicon (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: disabled
lt: išjungtas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: none
lt: joks

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: General
lt: Bendras

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: normal
lt: normalus

en: minutes
lt: minutės

en: edit term
lt: redaguoti terminą

en: administer taxonomy
lt: administruoti sistematiką

en: access administration pages
lt: naudotis administravimo puslapiais

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite ar rašyba teisinga.</li>
    <li>Pašalinkite kabutes - taip bus rasta daugiau atskirų žodžių: <em>"mėlynas autobusiukas"</em> bus randama mažiau nei <em>mėlynas autobusiukas</em>.</li>
    <li>Bet kuriam žodžiui rasti naudokite <em>OR</em>: <em>mėlynas autobusiukasf</em>bus randama mažiau nei <em>mėlynas OR autobusiukas</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides
