Lexicon (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Synonyms
mr: समानार्थी

en: none
mr: काहीच नाही

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: General
mr: साधारण

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह
