Lexicon (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: normal
my: ပုံမှန်

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။
