Lexicon (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: enabled
nn: aktivert

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Synonyms
nn: Synonym

en: none
nn: ingen

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: seconds
nn: sekundar

en: minutes
nn: minutt
