Lexicon (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: disabled
sk: vypnuté

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: none
sk: žiadne

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Icon
sk: Ikona

en: Add term
sk: Pridať termín

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: General
sk: Všeobecné

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: normal
sk: normálny

en: seconds
sk: sekundy

en: minutes
sk: minúty

en: administer taxonomy
sk: administrácia taxonómie

en: access administration pages
sk: prístup k administrácii

en: Link style
sk: Štýl odkazov

en: Superscript
sk: Horný index

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
sk: <ul>
    <li>Skontrolujte, či je slovo zadané správne.</li>
    <li>Odstráňte úvodzovky vo fráze, aby sa slová hľadali samostatne: <em>"modrý smajlík"</em> nájde menej ako <em>modrý smajlík</em>.</li>
    <li>Skúste zvoľniť požiadavku pomocou <em>OR</em>: <em>modrý smajlík</em> nájde menej ako <em>modrý OR smajlík</em>.</li>
    </ul>

en: Update every
sk: Aktualizovať všetky

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená
