Lexicon (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: none
af: geen

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Add term
af: Voeg term by

en: edit term
af: redigeer term

en: administer taxonomy
af: administreer taksonomie

en: access administration pages
af: toegang to administrasiebladsye
