Lexicon (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: disabled
az: söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: none
az: yoxdur

en: Icon
az: İconka

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: General
az: Əsas

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır
