Lexicon (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enabled
be: уключана

en: disabled
be: адключана

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: none
be: няма

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: General
be: Агульны

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш

en: edit term
be: рэдагаваць дэфініцыю

en: administer taxonomy
be: кіраванне таксаноміяй

en: access administration pages
be: дасяг да старонак кіраваньню

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
be: <ul>
        <li>Праверце правапіс.</li>
        <li>Выдаліце двукоссі вакол фраз каб шукаць кожнае слова паасобку: на <em>&quot;чорны воўк&quot;</em> будзе знойдзена менш, чым на <em>чорны воўк</em>.</li>
        <li>Пашырце пошук з дапамогай аператара <em>OR</em>: на запыт <em>чорны воўк</em> будзе знойдзена менш, чым на запыт <em>чорны OR воўк</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру
