Lexicon (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enabled
gl: activado

en: disabled
gl: desactivado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Synonyms
gl: Sinónimos

en: none
gl: ningún

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Icon
gl: Icona

en: Add term
gl: Engadir termo

en: days
gl: días

en: General
gl: Xeral

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: seconds
gl: segundos

en: edit term
gl: editar termo

en: administer taxonomy
gl: administrar taxonomía

en: access administration pages
gl: acceder ás páxinas de administración

en: Link style
gl: Estilo da ligazón

en: Superscript
gl: Superíndice

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
gl: <ul>
    <li>Comprobe se a ortografía é a correcta.</li>
    <li>Elimine as comiñas que delimitan as frases para buscar cada palabra individualmente: <em>"escaravello azul"</em> atopa menos resultados que <em>escaravello azul</em>.</li>
    <li>Considere relaxar a consulta con <em>OR</em>: <em>escaravello azul</em> atopa menos resultados que <em>escaravello OR azul</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización
