Lexicon (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enabled
kk: қосулы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: none
kk: көрсетілмеген

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: General
kk: Басты

en: administer taxonomy
kk: Таксономияны администрлеу

en: access administration pages
kk: басқару парақтарына рұқсат

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
kk: <ul>
    <li>Жазылудың қате еместігін тексеріп көріңіз.</li>
    <li>Сөздерден тырнақшаларды алып көріңіз: <em>"қара бала"</em> сөзінің нәтижесі  <em>қала бала</em> сөзінің нәтижесінен кем болады.</li>
    <li>Сұранысыңды  <em>OR</em> операторын қолданып әлсіретіп көріңіз: <em>қара бала</em> сөзінің нәтижесі <em>қара OR бала</em> сөзінің нәтижесінен кем болады.</li>
    </ul>
