Lexicon (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: iespējots

en: disabled
lv: atspējots

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Synonyms
lv: Sinonīmi

en: none
lv: neviens

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Icon
lv: Ikona

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: General
lv: Galvenie

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: normal
lv: normāla

en: minutes
lv: minūtes

en: administer taxonomy
lv: administrēt taksonomiju

en: access administration pages
lv: piekļūt administrācijas lapām

en: Match type
lv: Atbilst veidam

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
lv: <ul>
    <li>Pārbaudiet pareizrakstību.</li>
    <li>Noņemiet pēdiņas, lai meklētu katra vārda individuālu atbilstību: <em>"zilais vilnis"</em> atradīs mazāk, kā <em>zilais vilnis</em>.</li>
    <li>Apsveriet, vai nevajag samazināt pieprasījuma striktumu, izmantojot <em>OR</em>: <em>zilais vilnis</em> atradīs mazāk kā <em>zilais OR vilnis</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs
