Lexicon (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: enabled
oc: activat

en: disabled
oc: desactivat

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Synonyms
oc: Sinonimes

en: none
oc: pas cap

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Add term
oc: Apondre un tèrme

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: seconds
oc: segondas

en: minutes
oc: minutas

en: administer taxonomy
oc: administrar la classificacion

en: access administration pages
oc: accedir a las paginas d'administracion

en: See also
oc: Vejatz tanben

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
oc: <ul>
    <li>Verificatz que l'ortografia es corrècta.</li>
    <li>Suprimissètz las verguetas a l'entorn de las expressions per recercar cada tèrme individualament : <em>"caperon roge"</em> renviarà mens de resultats que <em>caperon roge</em>.</li>
    <li>Podètz espandir la recèrca en utilizant lo mot clau OR ("o" en occitan) : <em>caperon OR roge</em> renviarà mai de resultats que <em>caperon roge</em>.</li>
    </ul>

en: Configuration saved
oc: Configuracion enregistrada

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse
