Lexicon (7.x-1.10) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Update interval
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್‌ನ ನಡುವಿನ ಅಂತರ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Superscript
kn: ಸೂಪರ್-ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍

en: Case sensitive
kn: ಕೇಸ್ ಸಂವೇದಿ
