Lexicon (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Synonyms
dz: མིང་གི་རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: administer taxonomy
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་ནིའི་དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ།

en: access administration pages
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་ནིའི་ཤོག་ལེབ་འདི་འཛུལ་སྤྱོད་འབད།

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
dz: <ul>
    <li>ཁྱོད་ཀྱི་ཡིག་སྡེབ་འདི་ངེས་བདེན་ཨིན་ན་ཞིབ་དཔྱད་འབད།</li>
    <li>: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
