Lexicon (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: enabled
gu: સક્રિય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: General
gu: સામાન્ય
