Lexicon (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Synonyms
ml: പര്യായങ്ങൾ

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Icon
ml: ഐക്കൺ
