Lexicon (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: none
sl: nič

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: General
sl: Splošno

en: normal
sl: normalna

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
sl: <ul> 
    <li>Preverite ali ste točno vpisali iskalni niz.</li>
    <li>Odstranite narekovaje in iščite vsako besedo posebej: iskalni niz <em>"modro nebo" </em>bo vrnil manj zadetkov kot <em>modro nebo</em>.</li>
    <li>poskusite z iskanjem zgolj ene izmed besed iskalnega niza z uporabo ukaza OR: npr.<em> modro OR nebo</em></li>
    </ul>
