Lexicon (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: General
ug: ئادەتتىكى
