Lexicon (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Synonyms
eo: Sinonimoj

en: none
eo: neniu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Add term
eo: Aldonu terminon

en: Configuration has been updated.
eo: Agordoj estis ĝisdatigitaj

en: normal
eo: normala

en: administer taxonomy
eo: administru taksonomion

en: access administration pages
eo: aliri administrajn paĝojn

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
eo: <ul>
    <li>Kontrolu ĉu la literumado ĝustas.</li>
    <li>Forigu citilojn ĉirkaŭ frazojn kiuj kongruas kun ĉiu vorto individue: <em>"blua ulo"</em> kongruos kun malpli ol <em>blua ulo</em>.</li>
    <li>Konsideru malprecizigi vian peton per <em>OR</em>: <em>blua ulo</em> kongruos kun malpli ol <em>blua OR ulo</em>.</li>
    </ul>

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga
