Lexicon (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: enabled
eu: gaituta

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: none
eu: bat ere ez

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: days
eu: egunak

en: General
eu: Orokorra

en: normal
eu: arrunta

en: administer taxonomy
eu: taxonomia kudeatu

en: access administration pages
eu: sartu kudeatzailearen orrietan

en: Link type
eu: Esteka mota

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
eu: <ul>
    <li>Egiaztatu ortografia zuzena den.</li>
    <li>Komatxoen artean bildutako esaldiei komatxoak kendu hitzak banaka bilatzeko: <em>"pottoki urdina"</em> kateak <em>pottoki urdina</em> kateak baino emaitza gutxiako lortuko ditu.</li>
    <li><em>OR</em> erabili hitz guztiak ez badira bilatu behar: <em>pottoki urdina</em> kateak <em>pottoki OR urdina</em> baino emaitza gutxiago lortuko ditu.</li>
    </ul>
