Lexicon (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: enabled
fi: käytössä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Synonyms
fi: Synonyymit

en: none
fi: ei yhtään

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Icon
fi: Ikoni

en: Add term
fi: Lisää termi

en: hours
fi: tunnit

en: days
fi: päivät

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: normal
fi: normaali

en: seconds
fi: sekuntia

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: administer taxonomy
fi: luokittelun ylläpito

en: access administration pages
fi: ylläpitosivuille pääsy

en: Match type
fi: Vastaa tyyppiä

en: Link style
fi: Linkin tyyli

en: Superscript
fi: Yläindeksi

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
fi: <ul> <li>Tarkista oikeinkirjoitus.</li> <li>Poista lainausmerkit hakusanojen ympäriltä hakeaksesi joka sanalla yksittäin: <em>"sininen smurffi"</em> saa vähemmän osumia kuin <em>sininen smurffi</em>.</li> <li>Harkitse hakuehtojesi keventämistä loogisella operaattorilla <em>OR</em>: <em>sininen smurffi</em> saa vähemmän osumia kuin <em>sininen OR smurffi</em>.</li> </ul>

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen
