Lexicon (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: disabled
is: óvirkjað

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Synonyms
is: Samheiti

en: none
is: eingin

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Add term
is: Stovna orð

en: administer taxonomy
is: fyrisita taksonomi

en: access administration pages
is: atgongd til fyrisitingarsíður

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
is: <p><ul>
    <li>Kanna um tú hevur stavað rætt.</li>
    <li>Strika gásareygu runt um setningar til at leita eftir hvørjum orði sær: <em>"bláur smálkur"</em> gevur færri úrslit enn <em>bláur smálkur</em>.</li>
    <li>Umhugsa at víðka tína leiting við at nýta <em>OR</em>: <em>bláur smálkur</em> gevur færri úrslit enn <em>bláur OR smálkur</em>.</li>
    </ul></p>
