Lexicon (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enabled
ku: چالاکە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: none
ku: هیچ

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: General
ku: گشتی
