Lexicon (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: disabled
hy: անջատված

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: none
hy: ոչ մի

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: General
hy: Ընդհանուր
