Lexicon (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enabled
pl: włączone

en: disabled
pl: wyłączone

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: none
pl: brak

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Icon
pl: Ikona

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: General
pl: Ogólne

en: normal
pl: normalna

en: seconds
pl: sekundy

en: minutes
pl: minuty

en: administer taxonomy
pl: zarządzanie taksonomią

en: access administration pages
pl: dostęp do stron administracyjnych

en: Match type
pl: Typ dopasowania

en: Case sensitivity
pl: Wrażliwość na wielkość znaków

en: Link style
pl: Styl odnośnika

en: Superscript
pl: Superskrypt

en: See also
pl: Zobacz także

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Word
pl: Słowo

en: Case insensitive
pl: Nie uwzględniaj wielkości liter

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: All matches
pl: Wszystkie dopasowania

en: Go to top
pl: Do góry strony
