Lexicon (7.x-1.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: none
bn: একটিও নয়

en: General
bn: সাধারণ
