Lexicon (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: disabled
jv: mati

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: none
jv: ora ana

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Icon
jv: Ikon

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: General
jv: Umum
