Lexicon (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: enabled
hu: engedélyezett

en: disabled
hu: tiltott

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Synonyms
hu: Szinonimák

en: none
hu: nincs

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Icon
hu: Ikon

en: Add term
hu: Kifejezés hozzáadása

en: Configuration has been updated.
hu: A beállításokat mentése megtörtént.

en: hours
hu: órák

en: days
hu: napok

en: General
hu: Általános

en: normal
hu: általános

en: seconds
hu: másodperc

en: minutes
hu: perc

en: edit term
hu: kifejezés szerkesztése

en: administer taxonomy
hu: taxonómia adminisztrációja

en: access administration pages
hu: adminisztrációs oldalak hozzáférése

en: Link style
hu: Hivatkozás stílusa

en: Superscript
hu: Felső index

en: See also
hu: Lásd még

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: Update every
hu: Frissítés időköze

en: Alphabet
hu: Ábécé

en: Configuration saved
hu: A beállítások el lettek mentve

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: The optional introduction text for this vocabulary
hu: E szótár tetszőleges bemutatkozó szövege
