Lexicon (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි
