Lexicon (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Icon
sr: Икона

en: seconds
sr: секунди

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова
