Lexicon (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: disabled
te: అచేతనం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: none
te: ఏమీలేవు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: days
te: రోజులు

en: General
te: సాధారణ
