Lexicon (7.x-1.8) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: none
am: ምንም

en: administer taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍልን አስተዳድር

en: access administration pages
am: የአስተዳደር ገጾችን ተመለከት

en: Case sensitive
am: መልከፊደል ትብ
