Lexicon (7.x-1.8) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्
