Lexicon (7.x-1.8) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: disabled
os: хицæн у

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: none
os: нæй
