Lexicon (7.x-1.8) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: none
th: ไม่มี

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: General
th: ทั่วไป

en: access administration pages
th: เข้าถึงหน้าจัดการของระบบ

en: Superscript
th: ตัวยก
