Lexicon (7.x-1.9) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: none
ka: არცერთი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: General
ka: ზოგადი
