Lexicon (7.x-1.9) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Synonyms
mn: Ойролцоо утгатай үг

en: none
mn: хоосон
