Lexicon (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: none
bo: མེད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ

en: Superscript
bo: གོང་ཡིག

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ
