Lexicon (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: enabled
ur: فعال

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Icon
ur: آئیکن

en: Case sensitive
ur: حساس کیس
