Lexus Zymphonies Theme (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: User menu
ar: قائمة المستخدم

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
