Lexus Zymphonies Theme (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Search
fi: Etsi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko
