Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: content
da: indhold

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Libra
da: Vægten

en: sidebar first
da: sidepanel først

en: preface first
da: indledning først

en: postscript first
da: efterskrift først
