Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: content
fr: contenu

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Page Top
fr: Haut de page

en: Page Bottom
fr: Bas de page

en: sidebar first
fr: première barre latérale

en: preface first
fr: première préface

en: header first
fr: premier entête
