Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: content
pt: conteúdo

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Page Top
pt: Topo da Página

en: Page Bottom
pt: Final da Página

en: sidebar first
pt: primeira barra lateral

en: preface first
pt: início do prefácio

en: postscript first
pt: início do pós escrito

en: sidebar second
pt: segunda barra lateral
