Libra Drupal Theme (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: content
ru: содержимое

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: sidebar first
ru: боковая панель первая
